rok 1995

29 stycznia ksiądz Proboszcz Marek Wende na wszystkich Mszach św. zdawał sprawozdanie, co zostało zrobione i jakie są plany na przyszłość.

12 lutego – gościliśmy p. Tadeusza Kunde, współautora książki „Pismo Święte przeczy nauce świadków Jehowy”. Podczas każdej Mszy św. p. Kunde miał krótką prelekcję, a po wieczornej Mszy odbyło się spotkanie. Na spotkanie, które trwało bardzo długo przybyło wielu parafian.

2 czerwca – rozpoczęliśmy odnowienie Misji, które mają nas przygotować na historyczne wydarzenie, jakim będzie nawiedzenie relikwii św. Wojciecha. Rekolekcje prowadzili ojcowie redemptoryści. Każda rodzina otrzymała zaproszenie doręczone przez ministrantów lub lektorów do domu.

7 czerwca – piątek – na placu przy ulicy Turkusowej powitaliśmy relikwie Świętego Wojciecha i procesyjnie przez ulicę Dąbka, Zieloną przenieśliśmy je do kościoła.
W uroczystości brał również udział ksiądz bp Zygmunt Pawłowicz. Przez całą noc trwało czuwanie modlitewne przy relikwiach.

8 czerwca – o godzinie 16.30 Msza św. koncelebrowana. Po Mszy przekazano relikwie do parafii na Pogórzu.

7 kwietnia po raz pierwszy odprawiona została osiedlowa droga krzyżowa. Prowadziła
z kościoła na ulicę Modrą, gdzie został postawiony krzyż, który był poświęcony w czasie tej drogi krzyżowej.

25 listopada – odpust św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Tradycyjnie kolejarze wystąpili ze sztandarami. We Mszy św. wzięli udział zaproszeni księża.