Duszpasterze naszej parafii:

ks. kan. Marek Wende - proboszcz - od 03.12.1989r.

Kanonik gremialny Kapituły Kolegiackiej Gdyńskiej, od 29.11.1999r. kanonik honorowy Kapituły Archikatedralnej Gdańskiej, diecezjalny duszpasterz kolejarzy (Gdynia), duszpasterz Pielgrzymki Gdyńskiej na Jasną Górę.


ks. Mirosław Piskozub
- wikariusz

ks. Franciszek Czap - wikariusz

Byli duszpasterze naszej parafii:

ks. Adam Zelewski (wikariusz) 01.07.1990 - 01.07.1992

ks. Marek Lange (wikariusz) 01.07.1992 - 01.07.1995

ks. Krzysztof Homoncik (wikariusz) 01.07.1992 - 01.07.2000

ks. Tomasz Biedrzycki (wikariusz) 01.07.1995 - 01.07.1998

ks. Leszek Laskowski (wikariusz) 01.07.1998 - 01.07.2001

ks. Aleksander Piotrowski (wikariusz) 01.07.2000 - 01.07.2001

ks. Szymon Buda (wikariusz) - 01.07.2001 - 22.06.2002

ks. Waldemar Bajena (wikariusz) - 01.07.2001 - 20.08.2007

ks. Krzysztof Czabaj (wikariusz) - 22.06.2002 - 20.08.2007

ks. Mariusz Lis (wikariusz) - 01.07.2006 - 27.06.2010

ks. Bartłomiej Stark (wikariusz) - 28.06.2003 - 07.2011


ks.Henryk Mruczkowski(wikariusz) -27.06.2010-12.2011

ks. Wojciech Tychnowski (wikariusz) 20.08.2007-1.07.2012


Kapłani pochodzący z naszej parafii:

o. Bogdan Kraszewski

ks. Jan Flaczyński

o. Jarosław Herman

o. Paweł Knych

ks. Łukasz Kos

ks. Janusz Kowalski

ks. Adam Milewski

ks. Jacek Szubrycht

ks. Łukasz Koszałka

ks. Jakub Dębicki


ks. Grzegorz Cygan


Zakonnicy i zakonnice pochodzący z naszej parafii:

s. Ewa Lutrzykowska - Zgromadzenie Sióstr Pasterek

s. Marzena Felkner - Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek

s. Mirosława Góra - Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Starowiejskich

 

 

STRONA GŁÓWNA

NABOŻEŃSTWA
OGŁOSZENIA

WYDARZENIA
DUSZPASTERZE
DUSZPASTERSTWO
GAZETKA
HISTORIA
CIEKAWE STRONY

BIURO
KONTAKT