17 maja 1992r. został wydany pierwszy numer gazetki parafialnej "Z Duchem Twoim". Tak wtedy napisano:
"Przed Wami, drodzy Czytelnicy, pierwszy numer Gazetki Parafialnej - poświęconej sprawom parafii i wszystkiemu co w niej się dzieje. Wypowiedziane słowa są ulotne, bardziej trwałe są słowa pisane, zawarte m.in. w gazetce, do której - w razie potrzeby - zawsze można zajrzeć, która podpowie, poradzi, pocieszy. Mamy nadzieję, że nasza Gazetka Parafialna tak właśnie zostanie przyjęta, że stanie się Waszym serdecznym, niezawodnym przyjacielem. Zbliży do spraw świętych, ale także do wszystkiego co ważne i istotne w polskim Kościele."
To zadanie Redakcja, która zmieniała się na przestrzeni lat, stara się realizować.
Do współtworzenia naszej wspólnej gazetki zapraszamy wszystkich parafian dysponujących czasem i talentem.

"Z Duchem Twoim" z dn. 14.09.2008r. - ZOBACZ

"Z Duchem Twoim" z dn. 15.06.2008r. - ZOBACZ