rok 1996-1998

W naszym kościele w prezbiterium zamontowano witraż.

4 stycznia 1998r. o godzinie 16.00 odbył się konkurs śpiewania kolęd na wzór koncertu
„Od przedszkola do Opola”. Wzięło w nim udział bardzo dużo dzieci. Występy były nagrodzone brawami i prezentami.

rok 1999

17 kwietnia o godzinie 9.00 w audycji pierwszego programu TV „Ziarno” wystąpiły nasze „Duszki”, które na nagranie musiały pojechać do Warszawy dnia 17 marca. Na antenie wystąpiły ponownie 24 kwietnia.

3 maja Marta Chrzan podarowała naszej parafii piękną ikonę Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, która została poświęcona przed Mszą św. o godzinie 8.00.

rok 2000

21 lutego rozpoczęły się prace przy budowie dzwonnicy. Na razie głębokie wykopy.

5 marca w gdańskiej hali „Olivia” odbył się mecz hokeja na lodzie księża – politycy. Dochód
z tego meczu przeznaczono dla dzieci w szpitalu na ulicy Polanki.

rok 2001

23 marca w naszej parafii powstała nowa Wspólnota Krwi Chrystusa. Wstąpiło do niej 6 osób. Raz w tygodniu spotykają się na modlitwie. Pomagają też osobom samotnym.

3 czerwca - o godzinie 16.00 ksiądz bp Zygmunt Pawłowicz spotkał się ze wszystkimi grupami działającymi w naszym kościele, a o godzinie 18.00 na Mszy św. poświęcił dzwony: Wiara, Nadzieja i Miłość oraz mały dzwon, który został powieszony
w prezbiterium. Na dzwonie napisano: „Pamiątka poświęcenia dzwonów w 23 roku pontyfikatu Jana Pawła II – w 20 roku kapłaństwa ks. Proboszcza Marka Wende Parafii
Św. Ducha Gdynia 2001 - w 45 roku kapłaństwa abpa Tadeusza Gocłowskiego.”

rok 2003

W styczniu dzieci z naszej parafii brały udział w konkursie kolęd.

W maju odbyła się uroczystość I Komunii Świetej.

rok 2004

Zobacz galerię zdjęć z wydarzeń z roku 2004.

rok 2005

Zobacz galerię zdjęć z wydarzeń z roku 2005.

rok 2006

Zobacz galerię zdjęć z wydarzeń z roku 2006.