modlitewne
Gdyńska Pielgrzymka
na Jasną Górę

GRUPY MODLITEWNE DZIAŁAJĄCE W NASZEJ PARAFII

Wspólnota Różańcowa (Żywy Różaniec)

Wspólnota Różańcowa spotyka się w każdy I czwartek miesiąca na Mszy Św. o godz. 18.00. Poszczególne Róże różańcowe (jest ich 19) codziennie prowadzą modlitwę różańcową w intencji Kościoła, Ojca Św. i naszej parafii. Moderatorem świeckim jest p. Gertruda Paras.

Geneza Żywego Różańca i sprawy organizacyjne
czytaj tutaj - <<więcej>>

Wspólnota Krwi Chrystusa

Członkowie wspólnoty uczestniczą w adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji Ojca Św. (każdego 16-go dnia miesiąca od godz. 19.30 do 20.30). Spotykają się
w poniedziałek i środę o godz. 9.00 na modlitwie, rozważaniu Ewangelii na przyszłą niedzielę i wyborze "Słowa Życia", którym żyją przez najbliższy tydzień i  dłużej. Swoją modlitwą do Krwi Chrystusa przyczyniają się do odnowy Kościoła.

Czcieciele Bożego Miłosierdzia

Czciciele Bożego Miłosierdzia spotykają się w każdy piątek o godz. 15.00. Jest nas ok. 40 osób, chcemy zawierzać nas i nasze rodziny, całą wspólnotę parafialną, Miłosiernemu Sercu Zbawiciela, zanurzać się w Jego Miłości. "Człowiek nie może żyć bez miłości. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczstnictwa" (Jan Paweł II).

Margaretki

Wspólnota Margaretek modli się za kapłanów. Każda Margaretka składa się z 7 osób. Każda osoba w poszczególnym dniu tygodnia modli się za kapłana.
W naszej parafii jest wiele Margaretek.