ROK 2010   ROK 2009   ROK 2008   ROK 2007

ROK 2007

24 grudnia młodzież naszej parafii przedstawiła sztukę pt:
"Wigilia w autobusie".
W niedzielę 25 listopada obchodziliśmy uroczystość św. Katarzyny Aleksandryjskiej - patronki naszej parafii i kolejarzy. Odbyła się uroczysta suma odpustowa z udziałem kolejarzy i ich rodzin, delegacji zakładów kolejowych
i sztandarów kolejarskich.
W czwartek 22 listopada obchodziliśmy wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej.
Podczas Mszy św. o godz. 18.00 modliliśmy się za zespoły śpiewacze naszej parafii.
W dniu 14 października 2007r. obchodziliśmy VII Dzień Papieski poświęcony Janowi Pawłowi II.
W naszej parafii odbyła się wieczornica w wykonaniu młodzieży oraz odprawiona została Msza Św. i Apel Jasnogórski w intencji Ojca Św.
1 września 2007r. odbył się w naszej parafii festyn z okazji zakończenia lata.
W dniu 7 czerwca obchodziliśmy uroczystość Bożego Ciała.
W dniu 26 maja młodzież naszej parafii przyjęła z rąk abpa Tadeusza Gocłowskiego Sakrament Bierzmowania.
Metropolita Gdański Abp Tadeusz Gocłowski wśród nas.
W dniach 26-27 maja gościliśmy
abp T. Gocłowskiego jako wizytatora kanonicznego naszej parafii.
W dniu 25 kwietnia nasz ukochany ksiądz Proboszcz obchodził swoje imieniny.
Z życzeniami i kwiatami na uroczystą Mszę Św. przybyło wielu
parafian i gości.
W Wielką Środę młodzież naszej parafii wystawiła Misterium Męki Pańskiej w wersji współczesnej. Autorem scenariusza był p. Edward Stromski, reżyserem p. Bogdan Piaszczyński.
W dn. 24-25 marca 2007r. odbył się Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Ministrantów i Lektorów. Jak co roku Turniej odbywał się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Gdyni.
W dniach 12-17 lutego 2007r. dzieci naszej parafii uczestniczyły
w wycieczkach-niespodziankach
i zabawach organizowanych z okazji zimowych ferii szkolnych.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasze dzieci mogły ciekawie i bezpiecznie
spędzić ten czas.
W dniu 21 stycznia 2007r. w naszym kościele odbył się koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego Vox Humana oraz chóru Alla Breve
z parafii na Pogórzu.
Chóry uświetniły swym śpiewem także Mszę Św. o godz. 18.00.

W niedzielę 21 stycznia 2007r. w naszym kościele odbyły się jasełka przygotowane przez dzieci pierwszokomunijne.
Dzieci zaprosiły również swoje Babcie
i Dziadków, by w ten piękny sposób złożyć życzenia w dniu Ich święta.

W niedzielę 7 stycznia 2007r. odbyło się w naszym kościele nabożeństwo przy żłóbku, podczas którego każde dziecko mogło zaśpiewać kolędy.