ROK 2010   ROK 2009   ROK 2008   ROK 2007

ROK 2008

Pasterka - 24.12.2008r.
W niedzielę 25 listopada obchodziliśmy uroczystość św. Katarzyny Aleksandryjskiej - patronki naszej parafii i kolejarzy. Odbyła się uroczysta suma odpustowa z udziałem kolejarzy i ich rodzin, delegacji zakładów kolejowych
i sztandarów kolejarskich.
W dn. 13 października nasz zespół parafialny Mandragora obchodził
10-tą rocznicę swojego istnienia.
Piesza pielgrzymka Gdynia - Jasna Góra.
Nocleg w Lubichowie, mecz piłki nożnej
i Apel Jasnogórski.
Festyn parafialny - 22 czerwca 2008r.
Autokarowa pielgrzymka naszej parafii do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze - 25-26 maja 2008r.
Uroczystość Bożego Ciała -
22 maja 2008r.
W dn. 11 maja 2008r. do służby liturgicznej w naszej parafii przyjętych zostało trzech nowych kandydatów
na ministrantów, siedmiu nowych ministrantów oraz czterech nowych lektorów.
W dniach 19-20 kwietnia 2008r. odbył się Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza.
Ceremonie Wielkiej Soboty - święcenie ognia, wody chrzcielnej, odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego oraz Procesja Rezurekcyjna.
Wielka Sobota - święcenie pokarmów.
Uroczystości Wielkiego Piątku
Droga Krzyżowa - Wielki Piątek
17 marca 2008r. - próba generalna przed Misterium Męki Pańskiej wystawianej przez młodzież naszej parafii.
13 stycznia 2008r. odbył się konkurs kolęd. Dzieci naszej parafii śpiewały lub grały kolędę, pastorałkę albo piosenkę świąteczną. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody.
6 stycznia młodzież naszej parafii wystawiła sztukę o tematyce bożonarodzeniowej
pt."Nie ma pokoju w hotelu".
6 stycznia 2008r. dzieci z Przedszkola
nr 35 przedstawiły jasełka.